Your address will show here +12 34 56 78
Genel

İhale İlanıGİRESUN TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ YÖNETİCİ A.Ş. tarafından açık ihale ve kapalı zarf usulü ile 16.09.2022 Cuma günü saat 11:00’de gerçekleştirilecek olan; TGB-2022/04 İhale Kayıt Numaralı “GİRESUN TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ ALTYAPI VE KULUÇKA MERKEZİ YAPIMI İŞİ” ne ait ihale dokümanları www.giresun.edu.tr internet adresinde bedelsiz olarak temin edilebilecektir.

Continue Reading
Genel

Giresun Teknopark idari bina ve kuluçka merkezi imar planları ve mimari proje ile ilgili kurucu ortaklarımızı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik. Katılımları için kurucu ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Continue Reading
Genel

Giresun 2.OSB içerisinde yer alan girişimciler açısından bölgemizin yenilikçilik ve ARGE üzerine önemli bir merkezi haline gelmesi planlanan Giresun Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. ‘nin idare binası ve kuluçka merkezi inşaatının yapımı için uzun çalışmalar sonucu hazırlanan ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına sunulan imar planları, bakanlık tarafından incelenip onaylandı. Böylelikle süreci devam eden mimari projeninde tamamlanıp bakanlığa sunulması ile idare binası ve kuluçka merkezi inşaatının ihalesi kısa sürede yapılmış olacak.

Continue Reading
Genel

Giresun Teknopark idari bina ve kuluçka merkezi mimari proje alt yapı çalışmaları devam ediyor. Sona yaklaşan proje için Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mete Bahadır Yılmaz, Genel Müdürümüz M.Anıl Kaya ve proje mimarımız Selin Denkdiken Aksu proje teknik toplantısı için bir araya geldiler.

Continue Reading
Genel

Giresun Teknopark’ın İnşaat Proje Alanı Bulancak’taki Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunmaktadır.

Continue Reading
Genel

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa VARANK’ın katılımı ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. Giresun Teknopark’ımız adına Genel Müdür’ümüz Öğr.Gör. M.Anıl KAYA katılım sağladı.

Continue Reading
Genel

Giresun Teknopark idari bina ve kuluçka merkezi mimari proje çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda yapılan toplantıya Giresun Üniversitesi Rektörü ve Giresun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr.Yılmaz Can, Yönetim Kurulu Başkan yard. Mete Bahadır YILMAZ, Genel Müdürümüz M.Anıl KAYA ve mimarımız katıldılar.

Continue Reading